Regulamin

 

Internetowa kwiaciarnia pieknybukiet.pl prowadzona jest przez firmę ESSA Małgorzata Izydorczyk. z siedzibą przy ul. Łagiewnicka 38, 95-100 Zgierz, identyfikująca się numerami NIP 732-204-31-77 oraz REGON 100748043.

Pieknybukiet.pl prowadzi sprzedaż przesyłek kwiatowych i upominków za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej www.pieknybukiet.pl lub przez telefon.

Dostawy kwiatów na terenie Polski realizowane są przez kwiaciarnie współpracujące z pieknybukiet.pl. Dostawy upominków realizowane są wyłącznie na terenie Polski, przez firmy kurierskie. W przypadku zamówień z upominkami o niestandardowych gabarytach koszty i sposób dostawy mogą być ustalane indywidualnie.

Opisy i zdjęcia produktów są własnością pieknybukiet.pl lub zostały przekazane w użytkowanie przez partnerów pieknybukiet.pl.

Wszystkie ceny prezentowane w serwisie pieknybukiet.pl zawierają podatek VAT i obowiązują w momencie składania zamówienia. Kupujący ponosi również opłatę za doręczenie określoną w warunkach i kosztach dostawy.

Niektóre produkty mogą być objęte promocją. Warunki zakupu w promocji mogą różnić się od warunków zakupu zawartych w niniejszym regulaminie. Promocja trwa w określonym terminie i obejmuje tylko wybrane przez pieknybukiet.pl produkty. O szczególnych warunkach promocji Klient będzie informowany przez pieknybukiet.pl przy wykorzystaniu różnych kanałów komunikacji. Promocje nie łączą się.

Wszystkie doręczane produkty są towarami wolnymi od wad.

Towary, w których skład wchodzi alkohol, dostępne są w sprzedaży dla osób powyżej 18 roku życia. Złożenie zamówienie i akceptacja regulaminu przez Klienta oznacza, że zarówno Klient, jak i odbiorca zamówienia są osobami pełnoletnimi oraz nie znajdują się w stanie nietrzeźwości w momencie zarówno składania, jak i odbioru zamówienia. Podstawowym sposobem odbioru ww. towarów jest odbiór osobisty, lecz w przypadku, gdy jest on niemożliwy, Klient oświadcza, że udziela kurierowi pełnomocnictwa do odbioru towaru w jego imieniu pod adresem punktu sprzedaży, położonym w Zgierzu, przy ul. Łagiewnickiej 38. Kurier doręczający przesyłkę ma prawo wylegitymować odbiorcę w celu zweryfikowania pełnoletniości i odmówić wydania przesyłki w przypadku negatywnej weryfikacji wieku lub podejrzenia u odbiorcy stanu nietrzeźwości.

Szczegółowe zasady i terminy doręczeń określone są w terminach realizacji.

Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod podanym adresem, zostawi wiadomość z prośbą o kontakt telefoniczny z Kwiaciarnią. Wiadomość zawierać będzie informacje o przesyłce kwiatowej oraz adresie Kwiaciarni, która realizuje zamówienie. Jeżeli klient nie skontaktuje się z Kwiaciarnią lub biurem pieknybukiet.pl w ciągu 24 h, a  przesyłka nie zostanie doręczona - realizacja zamówienia zostanie anulowana. Jeżeli klient skontaktuje się z Kwiaciarnią lub biurem pieknybukiet.pl w ciągu 24 h, to aby zamówienie zostało zrealizowane należy ponownie opłacić koszty doręczenia.

 

Przesyłki do szpitali, hoteli, firm, banków i innych budynków użyteczności publicznej, doręczane są do recepcji lub sekretariatu, chyba że przepisy obowiązujące w danej placówce nie pozwalają na to. Zamówienia doręczane z okazji ślubów mogą być przekazywane obsłudze wesela.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl